Arda Turan popadl hattrick vést k Barcelona 4-0 oponování Borussia Moenchengladbach v úterý, zatímco Lionel Messi zaostaly za rovnající Cristiano Ronaldo je Ligy mistrů skupinové fázi cíl record.Where kupovat levné fotbalové dresy? Koupit levné fotbalové dresy online s potisky zde. Zajišťujeme Fotbalové Dresy Levně s nízkou cenou a rychlé dodání. Kup nyní!

S Barca již přes jako vítězové skupiny C a dalších poloh také stanovit, hlavní atrakce na Nou Campu byla možnost Messi odpovídající Ronaldo položení 11 branek v 2013-14 competition.Football košile z Fotbalovefans.com. Objednat fotbalových dresů on-line dnes a ušetřit na podporu své oblíbené fotbalové týmy!

Věci vypadaly slibně pro Argentina maestro, když hrál jeden-dva s Turan a vypálil míč do rohu branky v 16. minutě.

Messi odmítl dvě šance, aby to 2-0 před přestávkou a nakonec se musela spokojit s 10 gólů ve skupině C. Světová premiéra destinací pro fotbalové dresy. Kupovat levné Barcelona Venkovní dres 2016/17 on-line s potiskem teď.