Austrian Football v evropském fotbalu nedošlo k žádnému významnému Mountain Dew. Nicméně současné evropské semifinále, Rakousko ve skutečnosti byl požár. V Alabama, Junuzovi ?, vedl celou cestu přes Rakousko, před dvěma Evropského poháru v příštím roce získat vstupenky na závod. Kromě vítězství, Rakousko objeví ve hře a taktických kvalit, týmová práce a Guamu fáze View. Domnívám se, že s touto skupinou Alabama jako zástupce nové generace hráčů, Rakousku měli možnost dosáhnout nové objevy v roce 2016 Evropský pohár Koupit Dres Rakousko Euro 2016 na.

První zápas den, v Rakousku 1-1 domácí remíza proti Švédsku mají Ibrahimovic, Alabama během prvních sedmi minut, zatímco tým vstřelil trest. Druhý den utkání, to je jen v rakouském vítězství 2-1 nad Moldavskem, Alabama a trest ve 12. minutě skóroval, Janko v prvních 51 minut k utěsnění vítězství. Třetí kolo, 1-0 vítězství nad Rakouskem v Černé Hoře, Ao Kedi vstřelil jedinou branku. Čtvrtý den utkání, nebo Ao Kedi cíl, Rakousko 1-0 doma a stravování v ruské kus tvrdé kosti.

Fotbalové dresy Levný 2016/17 na www.fotbalking.com je on-line pro vás. Pátý den utkání, 5-0 pryč vítězství nad Rakouskem v této skupině nejslabší Lichtenštejnsko, Hanekeho, Yang Branch, Alabama, a Junuzovi? každý skóroval. Šestý den utkání, znovu porazil Rakousko 1-0 Rusko útočník Janko opět skóroval. Sedmé kolo, 1-0 vítězství nad Rakouskem Moldavsku, Junuzovi? vstřelil vítěze. Osmé kolo, 4-1 pryč vítězství nad Rakouska, Švédska, Alabama, Young Branch a Harnik (2 góly) uspořádány čtyři branky. Deváté kolo, před kvalifikace neměl uvolnit Rakousko, 3-2 pryč do Černé Hory. 3-0 vyhrát nad Lichtenštejnskem a končící války. Nakonec, Rakousko s 9 výher a 1, do 22. zavinění, non pět gólů, hlava snížit France 2016 Evropského poháru finále turnaje. Ve skutečnosti, to je vzestup rakouského téměř 12 závodů, navíc ohřát-up zápas ztrácí hvězda Brazílii, ale nemá soupeře, stát pozoruhodné.