Světová špičková zpravodajská stanice fotbalového vybavení nedávno unikla Manchesteru United 2017-18 sezóny třetiny pryč tajné fotografie, fotbal oblek bude oznámen a prodán 21. července. Nový dostih fotbalový oblek byl navržen fanoušky Manchester United. V našem obchodě do Fotbalové dresy levně Nejlevnější, existuje spousta slev.

Nový kostým z dalekohledu je poprvé v historii, že sponzoři pozvali fanoušky Manchester United, aby ho navrhli. Mnoho fanoušků Koupit Fotbalové Dres Manchester United z našeho obchodu. Nový styl fotbalu je převážně světle šedý, manžety a výstřih jsou tmavě šedé, ramena jsou tři bílé pruhy. Fasáda fotbalového kostýmu je navržena tak, aby připomínala slávu finále Ligy mistrů UEFA z roku 1968. V té době měl hlavní hráč Manchester United tři lidi (George Best, Denis a Sir Robert "Bobby" Charlton) a na levé straně byl manažer Manchesteru Sir Matt Busby. Jsou to postavy ve vzoru fotbalového oblečení.

Manchester United finále Ligy mistrů v roce 1968, kdy fanoušci Manchesteru United a další fanoušci týmu vzdal hold jim. Protože je to poprvé, kdy Manchester United vstoupil do finále Ligy mistrů UEFA a také první tým Anglie, který se dostal do finále Ligy mistrů UEFA.Koupit Fotbalové Dres Manchester United připomínat slavnou historii a silná Manchester United nebyla poražena leteckou havárií v Mnichově v roce 1958, brzy dosáhla bezprecedentního úspěchu. Charlton zaznamenal úspěšný start ve finále, ale byl vyrovnán soupeřem v prvních 81 minutách. Manchester United a Benfica hráli 1-1 za 90 minut a v nadcházejících hodinách získali George Best, Kidd a Charlton 4-1 vítězství a Manchester United vyhrál první Evropskou ligu mistrů.