La Liga round-up: Atletico Madrid zachována první místo v La Lize po zatloukání Granadě 7-1 na Estadio Vicente Calderon na Saturday.Grab vše, co potřebujete pro fotbalovou sezónu z naší fantastické Fotbalový dres pro děti prodejně, vše za skvělé ceny ve velikostech až fit celou rodinu!

Dětský fotbalový dres Lionel Messi 10

Vedou městské rivaly Real, kteří ukončili běh čtyř po sobě jdoucích čerpá tím, že porazí Real Betis 6-1 v Seville, na brankový rozdíl, zatímco Barcelona sedět dva body dále zpět poté, co byli 4-0 vítězové doma Deportivo La Coruna.

Začalo to díky Atletico stranu Diego Simeone jako Isaac Cuenca dal rock-bottom Granada rázovou vedení inteligentní 18. minuty salvě se ale hostitelé nabitý zpět díky Yannick Carrasco hattricku.

Nahrazuje Nico Gaitan zahnutý domů čtvrtiny jeho první dotek po výměně Kevin Gameiro a vrtat v druhém místě s devíti minut jít. Tam byl ještě čas pro anděla Correa a Tiago dostat o utkání jako Atletico roztrhl své protivníky od sebe ve druhém half.Check z naší široké nabídky Dětský fotbalový dres Lionel Messi 10 k dispozici za fantastické ceny. Nakupujte a ušetřete ještě dnes!