2016-17 sezóna Ligue 1 liga 33. Kolo, PSG venku 2:0 porazit Angers, vyhrál ligu 6 po sobě jdoucích vítězství, v Monaku tomto kole situace je dočasně honí bytu. 28. a v 84. minutě, Di Maria vzrušující skóre. Fotbalový zápas sezóny se blíží, nyní opravdu potřebují Fotbalové dresy levně, rychle objednávky.

PSG v posledním kole 4:0 domácí vítězství Gangang, vyhrál 5 po sobě jdoucích vítězství ve všech soutěžích. V francouzština arena, PSG nedávno 13 utkání, 11 výher, 2 remízy, zůstat neporažený, poslední 5 výher v řadě, v pořadí, že zaostávají za Monako 3% pořadí míst. Angers v posledních 4 kolech ligy ztrácí 3, hodnost klesne na pořadí 12. místo, je ve spodní části a situace. Tváří v tvář takové soupeře, PSG očekává, aby i nadále vítěznou sérii tempo. Přímé objednávky, koupit Fotbalové Dresy PSG 2016/17, a to začne dopravy k vám ve stejný den.

Ve 32. minutě, Manceu přihrát, Ecambi dlouhé záběry přímo letět spodní řádek. O minutu později, Mangani vlevo průlom přejezd, Ndoye zakázané oblasti mimo položce cíl mimo sloupec. 35 minut, Matuidi zakázané oblasti uprostřed cílem desítek létání. O minutu později, Manceu dalekonosný střely byly blokované. 38 minut, Santa Maria střel dlouhého doletu byly zneškodněny. 43 minut, Pastore vyslal brilantní rovný pas, Cavagni cíl mírně offset levého horního rohu. Na konci pololetí, PSG má jeden míč Vede na chvíli.

84 minut, malý Lucas poslal přímo geniální přihrávku, Di Maria převezen do zakázané oblasti levého cíle hit, PSG 2:0 vítězství Angers. Di Maria každá hra v této sezóně, počet zápasů do míče až 13, v nichž získal 5 míčů v Ligue 1. Pokud chcete vědět více informací o Fotbalové Dresy PSG 2016/17, navštivte prosím webové stránky, kde je podrobnější popis.