Bayern Mnichov dát povýšenci RB Lipsko pevně na svém místě zametáním k důrazným 3-0 domácím vítězství, přičemž všechny góly přichází v prvním pololetí, v neuspokojivě jednostranný top-of-the-tabulky Bundesligy střetu ve středu. Prohlédněte si naši rozsáhlou sbírku Fotbalové Dresy Levně. Objednejte si Dres Neuer Dlouhý Rukáv a chytit dohodu ještě dnes! Dispozici Personalizované Fotbalové dresy.

Bayern, německá bojuje za 26krát záznam a Lipsko, hrát v elitě poprvé, šla do úrovně zápas na body v horní části a uprostřed obrovské očekávání.

Přesto anti-vrcholná hra byla účinně přes jako soutěž v jen půl hodiny jako Thiago Alcantara a Xabi Alonso dal Bayern dopředu a měli návštěvníci Emil Forsberg je znázorněno rovnou červenou kartu.

Robert Lewandowski trest úderem poločas vyrobena 3-0 předtím, naštěstí pro Lipsko, Bayern vzal svou nohu z pedálu.

Bayern je vyhrát znamenalo, že dosáhli zimní přestávku s 39 body z 16 her, tři dopředu svých protivníků, kteří prohráli teprve podruhé v této sezoně. Hertha Berlín je 2-0 vítězství nad Darmstadt vzal třetí s 30 body.

"Jsem velmi spokojen. Byli jsme velmi agresivní a rychle se dostal hru pod kontrolou," řekl trenér Bayern Carlo Ancelotti.Buy levné fotbalové dresy a fotbalové soupravy v našem internetovém obchodě teď! Rychlé dodání. Muži, ženy a Kid Velikosti v nabídce.Fotbalové Dresy Německo Dětské tisk k dispozici.