Prvním důvodem je: Cíle!

Nyní, znalci vědí, že jde o víc než jen fotbal cíli - ale v případě, že příslovečná piškot může být někdy trochu těžký to je hezké být schopen opřít o uklidňující jistotu polevou. Podívejte se na naši Fotbalové Dresy Levně prodejnu a vyzvednout své fotbalové košile za nízké ceny, bez ohledu na tým podpoříte máme vše, co potřebujete!

Tento proud Barcelona strana marcipán v rýče, připraven oživit nevýrazné jízdné, které nabízí jejich opozici; 148 gólů v 48 zápasech ve všech soutěžích v roce 2016 vychází jako více než tři branky na zápas pro Barca.

Lionel Messi zasáhla 42 do 43 zatímco naopak, Luis Suarez zaznamenala 43 do 42. Oh, a Neymar dal ve 21 gólů sám, ve 40 vystoupeních.

Druhým důvodem je: velké výhry!

Kde tolik týmů kopat v přídavným spalováním, jakmile jsou více než jeden gól dopředu, Barcelona se zdráhají, aby učinily totéž.

Pro puristé, kteří chtějí týmy hrát, aby jejich maximální účinnost při plných 90 minut, Barcelona je sen - a nemají jen dát show na jejich domácí fanoušky, a to buď. Tyto velké výhry jsou stejně pravděpodobné, že přijde na silnici tak, jak jsou v Camp Nou - jsou velkorysé parta, ty volně bodování Barca chlapci.

Nejvíce obrovský Půlicí rýha byla 8-0 vyhrát proti Deportivo La Coru A v dubnu? - Ale tito hráči dost nešťastné, aby se na přijímací straně se v dobré společnosti.

Autor tohoto článku se počítá 18krát v roce 2016, že Barcelona vstřelil čtyři nebo více gólů ve hře. Tento systém je nejen navržen tak, aby vyhrát fotbalová utkání, to je navržen tak, aby bušit jakýkoli tým, který není přiveze svou "A'-hru z jedné minuty. Proč si koupit Dětské fotbalové dresy Messi aby jej podpořili!