2016-2017 sezóně, 25. kolo Primera de Liga v ohnisku hry. Madrid Athletic pryč proti La Coru? A. Ando dostali první skóre pro Scarlett, Griezmann okamžitě vyrovnává skóre Torres naposled odešel, protože zásah k synkopě, Felipe hit dveře narazí na kolonu, konečný Atletico 1-1 draw.Do chcete levný Fotbalové dresy levně? Naše produkty jsou zlevněné.

Tyto dva týmy v historii španělské lize, hrál celkem 85 krát, Atletico na 44 výher a 17 remízy a 24 ztrát, do 154 kuliček, ztratil 99 gólů. V stadionu Riazas, Madrid Atlético hrálo celkem 42krát hry s La Coru? A, skóre 11 výher a 12 remízy a 19 proher, do 47 míčem, ztratil 66 gólů. Dva týmy v první době hře ligy, Madrid Atletico1-0 vyhrává. Buy Fotbalové Dresy Griezmann, přišel a nařídil mu na našich webových stránkách, a budete získat více nabídek.

Druhá polovina k výměně stadion pokračovat ve hře, obě strany neprovedla personální úpravy. 54 minut, Fernando - Navarro hrál substituční Kakuta. 57 minut, Atletico Madrid dělal dvě substituce upravit skóre kvůli dozadu, Angel - Correa a Cork byl nahrazen, Gaitán a Carrasco debut. 65 minut, Torres debut nahradil Gamero. Po 1 minutě Felipe zastřelil uprostřed kolony.

68 minut, Madrid Atlético dělal skóre vyrovnány, Griezmann obdržel Carrasco propustka míč, oblast výstřel a skóre omezený, 1-1. Prvních 74 minut, Godin obranný faul bylo varování žlutou kartu. 76 minut, Bell Gandenos hrál substituce Corak. V 82. minutě Louis Simo byl nahrazen Laurie .84 minutách, kdy hlavička v boji, Torres byl zasažen do týla Bell Ganti Nuo Si, pak spadl na zem těžce zraněných unconscious.The druhý poločas 4 minuty , pak obě strany nezískal, konečný Madrid Atlético 1-1 remíza s La Coru? a. Rychle objednat nákup Dětské Fotbalové Dresy Griezmann, budeme co nejdříve dodací termín.