La Liga vítězi FC Barcelona dnes uvedla na trh svůj zbrusu nový domov kit pro nadcházející 16-17 kampaně.

Levné fotbalové dresy online. V klubu jsou nastaveny na příkopu červené a modré vodorovné pruhy, aby se přivést zpět více tradiční a kultovní vertikální pruhy.

Barcelona je nový kit, který byl zahájen brzy v pondělí ráno, je inspirováno jejich první evropské vyhrát pohár, který byl nošen v 1992 Ligy mistrů - ve kterém oni porazili Sampdoria 1-0 ve finále.

Real Madrid jsou také nastavit, aby se vrátit k tradiční domácí kit příští sezónu, představovat límec, který vzdává hold vůbec první sadě nosí "Los Blancos".

Přesto se dohodnout novou sponzorskou smlouvu, Barcelona ještě nemají sponzora na jejich novém Fotbalové Dresy Barcelona 2016/17 levně, ale je pravděpodobné, že přidat jeden do začátku příští sezóny.