Atletico Madrid útočníci Antoine Griezmann, Fernando Torres a Kévin Gameiro zaznamenal vše ve svých vítězství nad Sporting Gijon 5-0 zahřát na středeční návštěvy Camp Nou. Fotbalové Dresy z nejlepších internetovém obchodě. Objednat Fotbalové dresy dnes. Bezpečné a rychlé online nakupování.

Atlético nastartovala jejich kampani ligový minulý týden s 4-0 vítězství na Celta Vigo a vyběhl z pastí proti Sporting s Gameiro krmení Griezmann proniknout do otvíráku ve druhém minutu, než stočil do jiného v fifth.Griezmann poté řezat dovnitř, aby oheň na třetí branku v 31. minutě před nahrazovány Torres. Jsou domácí hrdina Atlético Dále potěšila Vicente Calderon dav zaokrouhlování vítězství se dvěma konci stávky, včetně poranění čase trest s.

"Věděli jsme, že dělat správné věci dávat góly," řekl Torres. "Je dobré, že všichni útočníci přispěli s cíli a že bych to mohl udělat z lavičky. Nikdy to není ten správný čas k návštěvě Barcelona, ale teď můžeme jít tam cítit sebejistě." Koupit si Fotbalové Dresy Atletico Madrid Dlouhý Rukáv 2016/2017 z našeho on-line fotbal store - Fotcalwe.com. Rychlé dodání a levné ceny.